O szkole
Najważniejsze informacje
dotyczące szkoły i jej
pracowników
 
Dla Uczniów
Dostęp do informacji ważnych
dla każdego ucznia
;-)
 
Dla Rodziców
Informacje organizacyjne,
ogłoszenia szkolne i kontakt
z gronem pedagogicznym
 
Aktualności
Najnowsze wiadomości
dotyczące naszej szkoły
i nie tylko

Gotowa jest już siłownia napowietrzna.

Dzieci mogą z niej korzystać samodzielnie od 16 r.ż.! Dzieci do 16 r.ż. mogą przebywać na tym obiekcie tylko pod opieką rodziców. Dyrektor informuje, że szkoła nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z niewłaściwego korzystania z siłowni.

Album laureatów konkursów

Konkursy literackie
Jeżeli Twoje dziecko zdobyło osiągnięcie, którym można się pochwalić - wystarczy przesłać te informacje na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Konkursy wiedzy ...
Konkursy recytatorskie
Konkursy szachowe
Konkursy plastyczne
Inne konkursy i występy
Konkursy plastyczne
Konkursy sportowe!
Previous Next

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem