Aktualnosci TV 01 500 Od wczoraj Uczniowie, a przede wszystkim oczekujący na dzieci Rodzice, mogą uzyskać nowe, ważne informacje dzięki dużej tablicy informacyjnej umieszczonej w strefie rodzica. Opórcz ważnych ogłoszeń Dyrekcji szkoły, prezentowane są tam wiadomości dotyczące aktualnych wydarzeń i sukcesów naszych uczniów. Tablica ta pozwala na zamieszczanie informacjiwraz ze zdjęciami z różnego rodzaju wydarzeń szkolnych, co nie zawsze jest możliwe w przypadku ogólnodostepnej strony internetowej szkoły, gdyż jest wymagana stosowna zgoda każdego z Rodziców lub opiekunów.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji dotyczących szkoły i wydarzeń towarzyszących.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem