slider front3ZAJĘIA POZALEKCYJNE 2017/2018

Lp. Nauczyciel Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godzina Sala
1 W. Baryła  Gry i zabawy przy muzyce poniedziałek 12.45 - 13.30  
2.  W. Baryła  Chcę wiedzieć więcej (klasa 3c) wtorek 9.50 - 10.35  
3. I. Bienioszek W świecie muzyki (klasa 1b) wtorek 13.50 - 14.35 5
4. I. Bienioszek Potrafię więcej (klasa 1b) środa 10.45 - 11.30 biblioteka
5. M. Bittner Let's learn together! poniedziałek 13.50 - 14.35 33
6.  M. Dela Przyrodnicze zabawy piątek 13.50 - 14.35 28
7.  K. Furman Lubię historię piątek  12.45 - 13.30 16
8. B. Galas  Ile biedronka ma kropek? (klasa 3b) środa 12.45 - 13.30 4
9.  B. Galas  Chcę wiedzieć więcej (klasa 3b) czwartek 10.45 - 11.30 bibliotek
10. A. Góźdż Chcę wiedzieć więcej (klasa 2b) środa (co dwa tygodnie) 12.45 - 13.30 6
11 A. Góźdż Klub Europejski (co 2 tyg.) piątek 11.40 - 12.25  
12. J. Grycman English is fun piątek 13.50 - 14.35 29
13.  G. Hudyka Gry i zabawy wtorek 16.00 - 17.00 świetlica
14. S. Janikowska  Potyczki językowe

wtorek

czwartek

12.45 - 13,30

13.50 - 14.35

27

27

15. A. Janikowska - Słaby Gry i zabawy z piłkami czwartek 7.15 - 8.00 sala gimn.
16. I. Kaczor  Tęgi umysł (klasa 1a) środa 11.40 - 12.25 14
17. I. Kaczor Ćwiczę ręce i oczy (klasa 1a) czwartek 10.45 - 11.30 gab. ped.
18. A. Kitala Spotkania z przyrodą (klasy 4-6) poniedziałek 12.45 - 13.30 13
19.  L. Knopik Łamigłówki matematyczne (klasa 3a) piątek 11.40 - 12.25 6
20. M. Kopeć  Gry i zabawy czwartek 15.30 - 16.30 świetlica
21. J. Krawiec

Piszę, czytam, błędów unikam.

(klasy 4)

(klasa 7b)

 

poniedziałek

wtorek

 

13.50 - 14.35

14.45 - 15.30

 

15

19

22. A. Kurzawska

Potyczki matematyczno-informatyczne

(klasy 4b, c)

środa 11.30 - 12.25 26
23. A. Kurzawska Samorząd uczniowski wg. potrzeb    
24.  T. Michałczak Koło religijne poniedziałek  14.30 - 15. 30  
25. R. Mijas-Sikora Gry i zabawy czwartek 16.00 - 17.00 świetlica
26. B. Morawiec Co tu się liczy?

wtorek

czwartek

14.45 - 15.30

13.50 - 14.35

16

16

27. J. Niestrój Mały artysta czwartek 13.50 - 14.35 34
28. M. Pilot Piłka nożna  piątek 7.15 - 8.00 sala gimn.
29. M. Pilot Gimnastyka korekcyjna      
30. I. Ponikł Sprawne rączki środa 15.30 - 16.30 3

31. 

B. Rąba - Tomica Chór czwartek 14.45 - 15.30 15
32. M. Siedlecka Deutsch ist einfach (2x w miesiącu) piątek 14.45 - 15.30 19
33. B. Skórczyńska Piłka siatkowa wtorek 7.00 - 7.45 sala gimn.
34. B. Skórczyńska Zajęcia taneczne  poniedziałek 12.45 - 13.30 korytarz
35. M. Śleziak Chcę wiedzieć więcej (klasa 2a) poniedziałek 11.40 - 12.25  
36. M. Śleziak Potrafię więcej (klasa 2a) środa 10.45 - 11.30  
37.  A. Tabor Przygoda z językiem polskim czwartek 13.45 - 15.20 34
38. A. Tchórz Liczę na Ciebie! poniedziałek 13.50 - 14.35 28
39. A. Tchórz Przygotuj się do egzaminu! (co 2 tyg.) wtorek 7.10 - 7.55 19
40. D. Tworuszka Z fizyką na Ty wtorek/czwartek   19
41. M. Weintrit Origami wtorek 11.00 - 12.00 świetlica
42. M. Wierzbicka Przyroda wokół nas (2x w miesiącu) poniedziałek 15.30 - 16.15 34
43.  M. Wosik Warto poczuć chemię  wtorek/czwartek  14.45 - 15.30  19
44.   B. Zach  Szkolny Klub Europejski      


 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem