W imieniu SWPS Uniwesytetu Humanistycznego Wydziału Zamiejscowego w Katowicach pragniemy Państwa zaprosić do wzięcia udziału w dwóch ciekawych projektach.

Strefa Rodzica to nowy projekt, w którym na pierwszym miejscu stawiane są dzieci i rodzice. Chca oni odpowiedziec na nurtujące pytania i rozwijać wątpliwości, które często zostają bez odpowiedzi w procesie wychowania. Strefa rodzica przybliża, pogłebia i weryfikuje wiedzę i umiejętnościrodziców niezbedne w pełnieniu jednej z najważniejszych życiwych ról - byciu ojcem lub matką. Wybitni naukowcy oraz eksperci zajmujący się tematyką wychowawczą poruszają problemy związane z psychologią dziecka, psychodietetyką, seksualnością, wspomaganiem rozwoju dzieci i młodzieży.

Harmonogaram:www.swps.pl/strefa-rodzica

Strefa Psyche: elem projektu jest popularyzoawanie wiedzy psychologicznej w najwyższym psychologicznym poziomie, w bardzo szerokim zakresie na odkrywanie możliwości działania, jakie daje psychologia w różnych strefach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Projekt zakłada cykliczne comiesięczne spotkania. Wybitni naukowcy poruszają problematykę, dotyczącą takich zagadnień jak: rodzina, dziecko, praca, pieniądze, miłość seks, tolerancja, ale także będą ukazywać , w jaki sposób wiedza psychologiczna jest wykorzystywana  w biznesie i nocwoczesnych technologiach.

Hrmonogram:www.swps.pl/strefa-psyche

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem