Podzielmy się świąteczną miłością

2/12/2018

Czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przypomina nam o najbardziej potrzebujących. Musimy pamiętać o tym, że często żyją oni bardzo blisko nas.

W tym roku chcemy pomóc dzieciom przebywającym w Domu Samotnej Matki położonym przy ul. Orkana w Katowicach-Brynowie. W chwili obecnej mieszka tam 30 dzieci w wieku od 6 miesięcy do 17 lat. Dlatego też bardzo prosimy o włączenie się do akcji charytatywnej, której celem jest pomoc najbardziej potrzebującym a zarazem uwrażliwienie naszych uczniów-wychowanków na potrzeby DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Poniżej szczegóły i harmonogram akcji:

Termin zbiórki: 22.11. – 10. 12.2018 r.

Miejsce zbiórki: świetlica szkolna SP nr 65 ul. Kukułek 2a w godz. 7:00 – 17:00.

Przedmiot zbiórki:

Dla najmłodszych dzieci:

• środki pielęgnacyjne od niemowlaka do przedszkolaka (kosmetyki, pieluszki jednorazowe w różnych rozmiarach),
  • odżywki, kaszki, mleko modyfikowane,
  • NOWE ubranka dla najmłodszych;

Dla starszych dzieci:

• kosmetyki i środki pielęgnacyjne,
  • bony podarunkowe skierowane do sklepów dziecięcych i młodzieżowych,
  • NOWE przybory szkolne i akcesoria sportowe,
  • rękawiczki dziecięce,
  • produkty spożywcze z dłuższą datą ważnosci, np.: nutella itp.