Radośnie świętujemy!

23/12/2018

Dnia 21 grudnia 2018 r. w naszej szkole zapanował świąteczny nastrój. Klasy wraz ze swoimi wychowawcami obchodziły wigilie. Składano sobie życzenia, słuchano i śpiewano kolędy, obdarowywano się drobnymi upominkami, jedzono przyniesione pyszności, cieszono się wspólnie z nadchodzących świąt.

Klasy I – III kolędowały i spędzały czas na opowiadaniu o zwyczajach wigilijnych i tradycjach związanych z Narodzeniem Pańskim, a podczas trzeciej lekcji, zorganizowały festiwal kolęd.

Klasy starsze kolędowały i oglądały pastorałkę w wykonaniu swoich koleżanek i kolegów. Wszystkich zachwyciły talenty muzyczne naszych uczniów, bowiem kolędy były śpiewane i grane na dzwonkach, fletach, trójkątach itp. Pan Dyrektor złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne oraz rozdał dyplomy i nagrody uczniom, którzy wygrali w konkursach m.in. na najpiękniejszą kartkę świąteczną.

Rozstaliśmy się w świątecznych nastrojach, pełni pozytywnej energii  i radości. Do zobaczenia w Nowym Roku.

Najnowsze wpisy