Najnowsze sukcesy naszych uczniów

13/03/2019

W ostatnich tygodniach nasi uczniowie pokazali, jak wiele jest dziedzin, w których można osiągnąć sukces. Poza rewelacyjnymi wynikami w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych możemy pochwalić się:

I miejscem w XVII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej Maksyma Todorowskiego oraz Karola Dybczaka (7b)

I miejscem Julii Borówki w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing” pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice;

I miejscem reprezentacji szkoły na Mistrzostwach Katowic w narciarstwie Alpejskim, w tych samych zawodach I miejsce indywidualnie zdobył Filip Juraszek (6c), III miejsce – Pola Dziadkowiec (7b);

I miejscem stylem grzbietowym – Neli Kostyrko (5b) oraz II miejscem stylem klasycznym – Karoliny Ogiewa (5b) na Mistrzostwach Katowic w pływaniu.

Życzymy dalszych sukcesów, o których poinformujemy na naszej stronie.