X Zlot Samorządów Uczniowskich

26/03/2019

25 marca 2019 roku przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego (Kasia, Paulina i Kuba) z opiekunem – p.Aleksandrą Tchórz wzięli udział w X – jubileuszowym Zlocie Samorządów Uczniowskich województwa śląskiego. Hasłem przewodnim było tym razem: ” Dobra komunikacja i współpraca kluczem do sukcesu”. Wysłuchali przemówień pani Dyrektor SP33, Wiceprezydenta Miasta Katowice, pani psycholog z ośrodka „Metis”, jak również mieli okazję dowiedzieć się czym jest Odyseja umysłu i mediacja. Po części I nastąpiła część warsztatowa, którą było odwiedzenie 4 pokoi zagadek i wykonanie przeróżnych zadań w grupie. Poza naszymi przedstawicielami, w zlocie uczestniczyło jeszcze 79 innych szkół. Efektem finałowym spotkania było utworzenie kolażu złożonego z logo szkół wszystkich uczestników. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 33 za ciepłe przyjęcie, niesamowicie profesjonalną organizację oraz pyszny poczęstunek. Czekamy już na XI zlot.

Najnowsze wpisy