Gratulacje dla wyróżnionych uczniów

13/05/2019

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczniów uczestniczących w tym roku w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”. Po zmaganiach z bardzo trudnymi zadaniami matematycznymi, możemy pochwalić się się sporym gronem wyróżnionych uczniów.

W kategorii ŻACZEK – Tymon Cebo uzyskał wynik bardzo dobry (2miejsce w powiecie), a Antoni Kozłowski i Filip Borek – wyróżnienie.

W kategorii MALUCH – wyróżnienia w klasach trzecich przypadły Alicji Kotańskiej oraz Oskarowi Harabaszowi, w klasach czwartych wynik bardzo dobry uzyskał Maksymilian Zawirski (7 miejsce w powiecie), a wyróżnienie – Franciszek Norman.

W kategorii BENIAMIN – w klasach piątych wynikiem bardzo dobrym może pochwalić się Mateusz Janik (5miejsce w powiecie), a wyróżnień mamy aż cztery: Kaja Dziadecka, Kacper Dziadecki, Karol Złocki, Alicja Matuszczyk. W klasie szóstej również cztery wyróżnienia – Aleksandra Szeląg, Milena Kotańska, Piotr Kowalczyk oraz Liliana Mozler.

W kategorii KADET wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy siódmej – Maciej Janusz, Karol Dybczak oraz Filip Morawiec.

Poniżej znajduje się informacja o rodzajach nagród, które uczniowie otrzymają w czerwcu oraz o kategoriach, zadaniach i ilości punktów.

https://sp65.katowice.pl/wp-content/uploads/2019/05/kangur2019_kk-1.pdf


Najnowsze wpisy