Święty czas, to radości czas …

Świąteczny nastrój panował w naszej szkole już od początku grudnia, jednakże najciekawsze wydarzenia rozpoczęły się 19 grudnia, kiedy to przedstawiciele naszej szkoły – Lena i Jan z klasy 7c, zdobyli w duecie
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Kolęd w Języku Niemieckim „Weinachtslieder – sing mit uns!”.

20 grudnia był w naszej szkole świątecznym dniem. Mieliśmy okazję wspólnie kolędować, spotkać się ze swoimi klasami przy wigilijnym stole. Klasy młodsze wystawiły na scenie jasełka, a Samorząd Uczniowski złożył wszystkim życzenia świąteczne i wręczył wszystkim pracownikom szkoły choinkowe ozdoby z masy solnej.

Po wielu dniach przygotowań i prób, wieczorem spotkaliśmy się na dorocznym koncercie, a nastrój tego wydarzenia był z nami przez całą przerwę świąteczną.

Powoli wracamy do codzienności oczekując na zbliżające się ferie zimowe.

Zobaczmy jeszcze raz, jak pięknie było w naszej szkole przed Świętami Bożego Narodzenia. Zapraszamy do obejrzenia mini galerii, można w niej zobaczyć zdjęcia z prób oraz relację z całego dnia.

http://[rl_gallery id=”2796″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *