Zobacz ile serca jest w nas …

Zawsze w grudniu organizujemy akcje charytatywne. Tym razem skontaktowała się z nami ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły – Kasia, która zaproponowała nam włączenie się do akcji  organizacji „Leo Club”, działającej przy III Liceum Ogólnokształcącym w Katowicach i zebranie maskotek dla dzieci z katowickich domów dziecka i szpitali.  Dzięki zaangażowaniu  Samorządu Uczniowskiego z opiekunem oraz uczniów klasy 7b udało nam się zebrać prawie 400 maskotek – serdecznie dziękujemy. 

Drugą akcją szkolnego klubu wolontariatu (tym razem zaangażowane były klasy ósme) były warsztaty plastyczne oraz kwesta, zorganizowane w celu wsparcia Archidiecezjalnego Domu Hospicyjnego Świętego Jana Pawła II w Katowicach. 18 grudnia uczennice – Paulina, Hania i Zuzia z klasy 8b oraz Ola, Marysia i Zosia z klasy 8a wykonały ozdoby, które będą wykorzystane na kiermaszu wielkanocnym w hospicjum. 20 grudnia zorganizowaliśmy kwestę, dzięki której zebraliśmy 1187zł 82 gr.

http://[rl_gallery id=”2792″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *