Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice


W trosce o nasze wspólne zdrowie w obliczu dzisiejszych doniesień o szybkim rozprzestrzenianiu się groźnego dla zdrowia i życia koronawirusa, zalecamy pilne zapoznanie się rekomendacjami Ministerstwa Zdrowia oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które sugerują pozostanie w domu przez okres 14 dni osobom, które przebywały w miejscach będących ogniskami zarażeń koronawirusem.
Z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego, Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do Chin, Hongkongu oraz Korei Południowej, Włoch, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu.
Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na zdrowie dzieci i młodzieży. Prosimy, aby Państwo nie posyłali przeziębionych i chorych dzieci do szkoły oraz na zajęcia, podczas których istnieje duże prawdopodobieństwo zarażenia się chorobami zakaźnymi.
Informacje na temat profilaktyki możecie Państwo znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/…/zdr…/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie.
Z wyrazami szacunku

Dyrekcja SP65 w Katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *