Festiwal śnieżnych BAŁWANÓW

KOCHANI,

czas rozpocząć FESTIWAL ŚNIEŻNYCH BAŁWANÓW!
Każdy z Was może wziąć w nim udział! 

Wystarczy tylko:

  1. wyjść na DWÓR,
  2. znaleźć ŚNIEG,
  3. ulepić BAŁWANA, czy dużego czy małego – może być i miniaturka 😀
  4. zrobić ZDJECIE,
  5. WYSŁAĆ nam na maila: su.sp65katowice@gmail.com,
  6. A co najważniejsze ==> DOBRZE SIĘ BAWIĆ z Rodziną, Przyjaciółmi i swoimi zwierzakami!!!

Wiem! Ze śniegiem troszkę krucho, ale liczymy na to, że nas jeszcze przysypie. 🙂 Festiwal trwa do końca zimy. Nadsyłajcie zdjęcia. Poniżej zrobimy WSPÓLNĄ GALERIĘktórą na bieżąco będziemy uzupełniać. 

PS. Wysłanie zdjęcia na wskazany adres mailowy wiąże się ze zgodą na jego publikację – zatem prosimy, aby na nadsyłanych zdjęciach nie było osób trzecich, ponieważ mogą sobie z oczywistych względów tego nie życzyć. 

Do dzieła!!! Czekamy!!! 🙂 🙂 🙂

Szkoła Podstawowa nr 65
im. Gustawa Morcinka w Katowiach

Kukułek 2A
40-533 Katowice

Telefon: 32 251 23 01

E-mail: kontakt@sp65.katowice.pl