Konkurs świątecznych dań i wypieków oraz najpiękniej wystrojonego miejsca pracy

Z lekkim opóźnieniem prezentujemy naszych młodych świątecznych cukierników (i nie tylko). W konkursie świątecznych dań i wypieków zwyciężył Leon W., drugie miejsce zajęła Ala M, a miejsce 3 otrzymał Franek Ś. Za najpiękniej wystrojone miejsce pracy zdalnej, samorząd uznał biurko Maćka T, Kamili O. oraz Szymona D. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia. Od poniedziałku będziemy przekazywali nagrody wychowawcom 1 – 3, a uczestnicy konkursu z klas 4 – 8, mogą odebrać nagrody, również od poniedziałku, na parterze szkoły – będą czekały opisane przy portierni.
Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 65
im. Gustawa Morcinka w Katowiach

Kukułek 2A
40-533 Katowice

Telefon: 32 251 23 01

E-mail: kontakt@sp65.katowice.pl