Walentynkowa AKCJA!!!

Szanowni Państwo,
w związku ze zbliżającymi się Walentynkami, Samorząd Uczniowski organizuje akcję. pt. „Za co kocham moją szkołę?” Zwracamy się z prośbą do wszystkich absolwentów naszej szkoły (a wiemy, że wśród Państwa, Państwa Rodzin, znajomych jest ich bardzo dużo) o przejrzenie starych zdjęć, czy innych wspomnień z naszej szkoły i przesłanie na adres su.sp65katowice@gmail.com do 13 lutego (sobota). Chcemy stworzyć wspominkowy album, który umieścimy w kronice na naszej stronie internetowej.
Jednocześnie każdy uczeń naszej szkoły może wykonać jakąś kartkę walentynkową dedykowaną naszej szkole, nauczycielom, pracownikom, kolegom ze swojej klasy i przesłać na ten sam adres, od 14.02 będziemy te kartki umieszczać na naszej stronie oraz fb.💞💕

Szkoła Podstawowa nr 65
im. Gustawa Morcinka w Katowiach

Kukułek 2A
40-533 Katowice

Telefon: 32 251 23 01

E-mail: kontakt@sp65.katowice.pl