Gratulacje dla Maksa 🙂

MAKS ŻUREK MISTRZEM ŚLĄSKA! 🏆
Tenisista z naszej Wielosekcyjnej Akademii był bezkonkurencyjny podczas turnieju rozgrywanego na kortach w Bielsku-Białej! 👏 Maks został Mistrzem Śląska w kategorii wiekowej U-12 indywidualnie oraz w grze deblowej (w parze z Aleksandrem Biegalskim) 🥇
Wielkie gratulacje dla naszego zawodnika oraz jego trenerów! Życzymy kolejnych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej 💪
Podziękowania dla MOSiR Katowice, za pomoc w przygotowaniach naszego zawodnika do turnieju. Szczególne podziękowanie składamy dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Katowicach Pana Daniela Muca, za osobiste zaangażowanie w rozwój Maksa 👍

Nasz Mistrz Śląska:

Szkoła Podstawowa nr 65
im. Gustawa Morcinka w Katowiach

Kukułek 2A
40-533 Katowice

Telefon: 32 251 23 01

E-mail: kontakt@sp65.katowice.pl