Numery telefonów pomocowych dla dzieci i młodzieży

DROGI UCZNIU, DROGA UCZENNICO!

Tutaj znajdziesz BEZPŁATNE NUMERY TELEFONÓW do osób, instytucji, do których zawsze możesz zadzwonić, gdy potrzebujesz wsparcia lub pomocy w trudnych dla Ciebie sytuacjach!

POMOC DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży: 800 080 222

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12

Młodzieżowy Telefon Zaufania: 19288

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży — infolinia: 116 111

Masz problemy w szkole lub w domu? Chcesz z kimś o tym porozmawiać? Zadzwoń na infolinię „Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży”                         i skorzystaj z pomocy.

Jeśli twoja sprawa wymaga natychmiastowej interwencji policji, pogotowia albo straży pożarnej — zadzwoń pod numer alarmowy 112.

Jeżeli nie chcesz rozmawiać przez telefon — wejdź na stronę telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży i opisz swój problem w wiadomości.

Ogólnopolski Telefon Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”- dla ofiar przemocy: 226 687 000 (czynny całodobowo)