Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie...

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13.12.1981 – pamiętamy!”

Projekt jest realizowany przez nauczycieli i uczniów klas siódmych i ósmych naszej szkoły. Dokładnie od września do grudnia 2021 roku na terenie szkoły     i poza szkołą będą miały miejsce wydarzenia, których przewodnim celem jest uczczenie pamięci o ofiarach stanu wojennego oraz propagowanie wiedzy    na temat tych tragicznych kart naszej ojczystej historii.
Prosimy śledzić naszą szkolną stronę internetową, szczególnie zakładkę „konkursy” oraz szkolnego facebooka.
 
Szkolny opiekun projektu – nauczyciel historii – Katarzyna Furman.

Szkoła Podstawowa nr 65
im. Gustawa Morcinka w Katowiach

Kukułek 2A
40-533 Katowice

Telefon: 32 251 23 01

E-mail: kontakt@sp65.katowice.pl