QQ Classic Music

Ah.. co to był za dzień…

Muzyka Chopina wypełniła dzisiaj szkolne korytarze. W ramach projektu QQ Classic Music uczniowie naszej szkoły zobaczyli film o Chopinie. Poznali laureatów XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Wspólnie wysłuchaliśmy fragmentu koncertu e-moll w wykonaniu zwycięzcy konkursu Kanadyjczyka Bruce Liu. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się występ Szymona z klasy 5 b, który pięknie zaśpiewał piosenkę „Muzyczne echo Warszawy” opowiadającej o Chopinie.

Przy tablicy informacyjnej dla chętnych znajdują się zadania podsumowujące wiadomości o Chopinie. Można je pobrać również ze strony internetowej szkoły. Do końca października można je rozwiązać i wrzucić do pudełka znajdującego się na stole przy sekretariacie.

4. Chopin

3. Chopin

2. Chopin

1. Chopin

Szkoła Podstawowa nr 65
im. Gustawa Morcinka w Katowiach

Kukułek 2A
40-533 Katowice

Telefon: 32 251 23 01

E-mail: kontakt@sp65.katowice.pl