Zebranie z rodzicami uczniów rozpoczynających naukę w klasie pierwszej

Drodzy Rodzice!

1 września już niedługo, a Wasze dziecko rozpocznie niezwykle ważny etap w swoim życiu. To będzie wyjątkowa chwila również dla Was. Pojawi się wzruszenie, łzy i stres. Te wszystkie uczucia są normalne. 

Rozpoczęcie edukacji szkolnej to niezwykle ważna sprawa. Początki są trudne dla Was, Waszych dzieci i dla Nauczycieli. Jednak pozywtywne nastawienie i współpraca zaowocuje uśmiechem na twarzy wszystkich. 

Przygotujmy się na tę chwilę!

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 24 sierpnia o godzinie 17.00 na spotkanie. Poznają Państwo Nauczycieli, dowiedzą się bardzo istotnych spraw związanych z organizacją nowego roku szkolnego.

 

Do zobaczenia!

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne

Szkoła Podstawowa nr 65
im. Gustawa Morcinka w Katowiach

Kukułek 2A
40-533 Katowice

Telefon: 32 251 23 01

E-mail: kontakt@sp65.katowice.pl