Przekaż Talenciaka dla naszej szkoły

Nasz szkoła bierze udział w akcji sieci sklepów Lidl – „Szkoły Pełne Talentów”. Celem akcji jest wsparcie talentów dzieci oraz mobilizacja lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, ale należy pamiętać, aby kupić owoc lub warzywo. Za każde wydane 50 złotych otrzymamy Talenciaka czyli magiczny kupon, który należy wrzucić do pudełka w szkole ( pudełka są dostępne na portierni). Talenciaki zamienimy na punkty a punkty wymienimy w sieci Lidl na sprzęty i gadżety, które są istotne dla rozwoju talentów naszych uczniów.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji, która trwa od 5 września do 18 listopada. Będziemy wdzięczni za każdego przekazanego naszej szkole TALENCIAKA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *