Życzenia

Jakże piękne i wzruszające są kolędy, które tradycja wszystkich narodów oplotła wokół Bożego Narodzenia! Ileż w nich głębokich myśli, a nade wszystko jak wiele czułej radości skierowanej do tego Bożego Dzieciątka, które w Świętą Noc przyszło na świat!
Jan Paweł II

W tym wyjątkowym czasie pełnym radości życzymy Państwu, aby Boże Narodzenie było czasem nadziei, zadumy i refleksji. Niech Nowonarodzony Chrystus obdarzy nas pokojem, miłością i obfitością łask. Niech wigilijny stół zjednoczy nie tylko nas, ale też nasze serca.

Pamiętajmy, że magia świąt Bożego Narodzenia polega na przemianie naszych serc, na tym, że każdego dnia mamy zmierzać do Betlejem, by odkryć na nowo cud narodzenia Boga – Człowieka.

Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

życzy Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i wszyscy Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 65 w Katowicach