Serdeczne podziękowania dla firmy PwC Service Delivery Center w Katowicach!

W imieniu wszystkich nauczycieli oraz uczniów chciałbym serdecznie podziękować firmie PwC Service Delivery Center w Katowicach oraz rodzicom za podarowanie, dostarczenie i pomoc we wnoszeniu 25 monitorów do sali informatycznej w naszej szkole! Monitory spisują się świetnie i wywarły duże wrażenie na uczniach podczas zajęć z informatyki. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów! 🙂

 

 

 

2 odpowiedzi na “Serdeczne podziękowania dla firmy PwC Service Delivery Center w Katowicach!”

  1. Świetny artykuł. Byłem naprawdę szczęśliwy, że trafiłem na ten wpis. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Muszę podziękować za Twój trud. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i regularnie odwiedzał, aby zobaczyć nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *