Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020

l.p. nazwisko i imię nauczyciela

 

dzień tygodnia godzina nr sali
1. Baryła Wioletta (2a) środa

piątek

14.35-15.20

12.50-13.35

basen

basen

2. Bienioszek Izabela

(3b)

wtorek (w razie potrzeb)

środa

środa

piątek

12.45-13.30

9.50-10.35

14.35-15.20

12.50-13.35

5

3a

basen

basen

3. Biskup-Nowrotek Edyta (psycholog) środa 11.30-12.15 30/13a
4. Bittner Małgorzata
(j. angielski)
poniedziałek (lub według potrzeb) 13.45-14.30 33
5. Dela Magdalena
(przyroda, geografia)
wtorek 15.30-16.30 16
6. Furman Katarzyna

(historia)

środa 7.10 34
7. Galas Bożena (2b) środa

piątek

13.45-14.30

13.45-14.30

basen

basen

8. Góźdź Agnieszka (1b) środa 11.40-12.25 3a
9. Grycman Joanna

(j. angielski)

poniedziałek 13.45-14.30 28
10. Kaczor Izabela
(3a)
środa

piątek

13.45-14.30

13.45-14.30

basen

basen

11. Kasperski Bogusław
(fizyka, matematyka 6b)
wtorek 12.45-13.30
12. ks. Klikowicz Tomasz (religia) poniedziałek 19.00-20.00 salka parafialna
13. Krawiec Joanna

(j. polski)

poniedziałek

piątek

13.45-15.20

14.30-15.15

15

15

14. Kurzawska Agnieszka
(mateamtyka, informatyka)
wtorek 4a
środa 5c
9.40-10.35

12.45-13.30

26/biblioteka

26

15. Machaczka Łukasz czwartek 12.40-13.25
16. Michałczak Teresa
(religia)
wtorek 14.30-15.20 13
17. Morawiec Bożena
(matematyka)
poniedziałek 14.45-15.30

15.30-16.15

13
18. Niestrój Jolanta
(plastyka, technika)
poniedziałek 14.30-15.15 14
19. Rąba-Tomica Beata (muzyka) wg potrzeb
20. Renner Wanda
(chemia)
czwartek 14.35-15.20 19
21. Skórczyńska Barbara
(wych. fizyczne)
piątek 7.10-7.55 sala gimnastyczna
22. Śleziak Martyna
(1a)
środa 11.40-12.25 3a
23. Świtała Alicja
(j. niemiecki)
piątek 7.10-7.55 13a
24. Tabor Agnieszka
(j. polski)
poniedziałek (według potrzeb)

czwartek

piątek

7.10

14.30-15.30

7.10-8.00

34
25. Tchórz Aleksandra
(matematyka)
środa

czwartek

7.10-7.55

8.00-8.45

33 lub 27

33

26. Tomaszkiewicz Joanna
(historia)
wtorek 15.20-16.35 29
26. Toporek Katarzyna
(j. angielski)
wtorek 13.50-14.35 33
28. Trytek Małgorzata
(j. polski)
czwartek 14.30 – 15.15 27
29. Walusiak Daniel
(wych. fizyczne)
poniedziałek 13.30-14.30
30. Wierzbicka Maria
(biologia)
czwartek 14.30-15.15 29
31. Zach Beata
(pedagog)
czwartek 12.45 30