Wielka Gala Finałowa 13. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw

Wielka Gala Finałowa 13. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji” odbyła się 19 marca 2024 r. w Pałacu Młodzieży im. Aleksandra Kamińskiego w Katowicach. Uroczystość stanowiła jeden z elementów programu obchodów Europejskiego Miasta Nauki – Katowice 2024. To niezwykłe wydarzenie zaszczycili swoją obecnością nie tylko samorządowcy, ale również osoby ze świata nauki i kultury.

Niezmiernie od 2011 roku ideą Programu „Samorządowy Lider Edukacji” jest nagradzanie oraz jednoczesne promowanie jednostek samorządu terytorialnego, które posiadają osiągnięcia w dziedzinie rozwoju edukacji i systemu oświaty, wspierają młodzież oraz współpracują ze środowiskiem edukacyjnym. Aplikacje konkursowe są poddawane niezwykle wnikliwej ocenie eksperckiej, której dokonuje Komisja z udziałem najznakomitszych naukowców i praktyków zatrudnionych na czołowych polskich uczelniach.

Bardzo nam miło poinformować, że nasza placówka uzyskała Certyfikaty Edukacyjnej Doskonałości. Znajdujemy się w TOP 10 NAJLEPSZYCH W POLSCE SZKÓŁ i PLACÓWEK EDUKACYJNYCH! Dzięki tak ogromnemu wyróżnieniu będziemy mogli jeszcze bardziej angażować się w propagowanie wysokich standardów edukacyjnych, wdrażać „dobre praktyki” w dziedzinie nauki, edukacji i zarządzania oświatą. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że zostaliśmy docenieni przez recenzentów. Ogromnie cieszymy się, że edukacja w naszej szkole stoi na wysokim poziomie kształcenia.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *